fbpx

HARD KYIV - casual & streetwear brand

HARD KYIV (@hardkyiv) - ЦЕ ЯКАСЬ ЖЕСТЬ Київський бренд одягу, який ми створюємо в Україні, по унікальним лекалам з використанням якісних матеріалів та фурнітури. FROM KYIV WITH HARD. Телеграм-канал засновника бренда HARD - https://t.me/hyperunner Про новинки, бізнес, партнерів, конкурентів. Анонси всіх новинок HARD до офіційної презентації.

HARD

Бренд HARD заснований у 2014 році. З того часу асортимент HARD значно збільшився.Нашими партнерами стало більш ніж 15 магазинів України (Київ, Львів, Дніпро, Чернівці, Рівне тощо). У 2016 році ми відкрили власний шоу-рум HARDSHOP зі всім актуальним асортиментом. Крім того HARD можно придбати у магазинах UA MADE.

ФІЛОСОФІЯ HARD

Жорсткість принципів відрізняє справжнього чоловіка від організму. Внутрішній стрижень та сила волі з людини робить особистість. Важливо вміти розставляти пріоритети, обирати найвагоміше та відстоювати свою точку зору, навіть якщо весь світ проти цього. Це відрізняє незалежну людину від біомаси, що не може відірватися від телевізора. Саме для таких людей створені речі HARD.
HARD — київський бренд одягу, який відповідає твоїй мужності.

ОСОБЛИВОСТІ БРЕНДУ HARD

    • Ми акцентуємо увагу на базових універсальних моделях, які мають невеликі, але важливі модифікації. Наприклад, світшоти мають подовжені рукава з прорізами для великих пальців, щоб було тепліше в холод. У поло вкорочений жорсткий комірець не буде згинатися та падати, якщо носити його стійкою. У худі патч на липучці, а не пришитий, що дозволяє в будь-який момент змінити один патч на іший в залежності від уподобань. А високоякісні матеріали не підведуть ні в повсякденному житті, ні під час тренувань.
    • Для принтів ми використовуємо тільки високоякісний шовкотрафаретний друк, який не змивається навіть після великої кількості прасувань за умови правильного догляду (прасування навиворіт при температурі 30 градусів).
    • Кожна річ HARD пропонується у фірменій картонній упаковці, яка ідеально підходить для подарунка.
    • Ми використовуємо для пошиву речей власні лекала, а не набиваємо власний принт на готову річ. Постійно вдосконалюючи лекала (у кожну модель ми вносили зміни від 3 до 10 разів), підбираючи найкращі тканини та фурнітуру ми досягли того, щоб одяг HARD ідеально пасував будь-якій фігурі і носився максимально довго.

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО БРЕНД

5000+

ПРОДАНИХ РЕЧЕЙ

20+

МАГАЗИНІВ З ЯКИМИ ПРАЦЮЄМО

10%

ПРИБУТКУ 1,5 РОКУ МИ ПЕРЕВОДИЛИ НА АТО

10+

РАЗІВ МИ ВДОСКОНАЛЮВАЛИ КОЖНУ МОДЕЛЬ

3+

МІСЯЦІВ ЗАЙМАЄ ВИВІД МОДЕЛЬ ДЛЯ ПРОДАЖУ

НОВЕ У БЛОЗІ

VIEW ALL -
TOP
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Зателефонувати
Шоу-рум